وبرو وبلاگنویسی چهارشنبه 26 آبان 1395 08:43 ب.ظ نظرات ()
رفتن به خانه جدید همواره دارای آدابی خاص برای ما ایرانی هاست. این آداب زندگی ما را با آرامش و لطافت بیشتری همراه خواهد کرد. در این مقاله سعی داریم آداب رفتن به خانه جدید را بررسی کنیم. پیشاپیش خانه جدید مبارک باشه. یک تكه نان و كمی نمک برای خوش  یمنی

روح خانه بسیار مهم است! این را جدی بگیرید. شما اگر خونه ای با طراوت و شاد داشته باشید همیشه در آن راحت هستید و احساس خوشنودی می کنید. شما باید روح خانه را شاد و با انرژی نگه دارید. برای اینکار ایرانیان قدیم یک تکه نان به همراه کمی نمک به مفهوم خوش یمنی و با برکت بودن خانه به منزل جدید می بردند. اروپاییان نیز برای خانه جدید خود یک مهمانی ترتیب می دهند تا روحیه و شادی را برای خانه به ارمغان بیاورند. اینها همه رسم هایی است که باعث می شود بودن در خانه ی جدید را با یک اتفاق خوب و با انرژی شروع کنید.

هدیه برای خانه جدید

اگر قصد رفتن به خانه جدید دوستان و آشنایان خود را دارید حتما برای خانه یک هدیه بگیرید. این رسم تقریبا در تمام دنیا متداول است که برای خانه جدید هدیه تهیه می کنند تا افراد خانه با انرژی بیشتری در آن خانه مشغول به زندگی شوند و امید و موفقیت از آنها چشم بر ندارد.

اگر قصد جابجایی به خانه جدید خود را دارید می توانید جهت انتقال اسباب و وسایل خود از خدمات باربری تهران استفاده کنید.