وبرو وبلاگنویسی پنجشنبه 27 آبان 1395 11:07 ق.ظ نظرات ()
جابجایی از یک مکان به مکانی دیگر می تواند همواره می تواند شامل کارهای متداولی از جمله بسته بندی وسایل است. از همه مهمتر هم بسته بندی وسایل شکستنی و گرانبها از قبیل کریستال ها، دکوری ها، و ظروف آشپزخانه است. در این مقاله به نکات مهمی در خصوص نوع بسته بندی وسایل اشاره خواهیم کرد تا بهترین نوع بسته بندی را داشته باشید.

جابجایی و حمل و نقل کالاها کار بسیار دشواری است. اول اینکه برخی کالاها بسیار سنگین هستند . حتی کالاهایی هم که سنگین نباشند به دلیل جابجایی زیاد ما را حسابی به دردسر خواهند انداخت. حالا در نظر بگیرید اگر کارتن ها خوب بسته بندی نشده باشند چه اتفاقی خواهد افتاد. وقت بسته بندی وسایل باید خونسرد و با دقت عمل کنید. مخصوصا وقتی دارید وسایل شکستنی و مهم را بسته بندی می کنید. از عجله و لجاجت در انجام کارهای بی دقت بپرهیزید.


از جعبه ها و کارتن ها محکم برای اسباب کشی استفاده کنید تا اسباب شما در هنگام جابجایی آسیب نبیند. ظروف شکستنی را پارچه پیچ و یا روزنامه پیچ کنید و از قراردادن فضای خالی در کارتن ها هنگام بسته بندی جلوگیری نمایید.

کارتن ها را با چسب پهن ببندید. البته توجه داشته باشید کارتنها باید خاکی نباشند. چون چسب روی خاک خوب نمی چسبد، برای کارتن های سنگین از نخ های ریسمان و یا نخ محکم استفاده کنید.

روی هر بشقاب کاغذ بگذارید. لیوان ها را با دقت بیشتری روزنامه پیچ کنید. وسایل مهم کریستالی را با پارچه بپیچید و در هنگام بسته بندی زیاد آنها را روی هم قرار ندهید. سعی کنید بسته های ظروف شکستنی را کوچک و سبک ببندید.

امیدواریم با خواندن مقاله بسته بندی وسایل ، بتوانید بهترین استفاده را بکنید، در ضمن می توانید برای بسته بندی وسایل از خدمات باربری تهران استفاده کنید.