دپارتمان گرافیک گروه تخصصی شایگان ، متشکل از مجرب ترین افراد در زمینه های گرافیکی و طراحی ، چاپ و… است. شایگان در تلاش است با ایجاد بستری مناسب و خدمات بی نظیر  و نوین بهترین نتیجه را برای مشتریان خود به ارمغان بیاورد. در این راه ، بخش گرافیک با به تصویر کشیدن کلیه نیازها و خدمات شما کاربران گرامی ، پلی را بین شما و مشتریان شما ایجاد خواهد کرد. با ما در ایجاد طراحی گرافیکهمراه باشید.

گرافیک چاپ

گرافیک چاپ به معنی اثر هنری، کار هنری است که به عنوان ارزش زیبایی شناسی تولید شده یا در نظرگرفته شده باشد. درواقع در گرافیک چاپ ، کار هنری همان چیزی است که آماده ارسال برای چاپ است.

خدمات گرافیک چاپ شرکت شایگان ، با هدف رضایتمندی کلیه مشتریان و ایجاد راه کارهای جدید دیداری در نمایش خدمات و محصولات ، ازجمله ارائه گرافیک چاپ به منظور تبلیغات یک کسب و کار، هر روز بیش از دیروز در تلاش و پیشروی است. و این پیشروی از زمان همراهی شما با ما، تا بی نهایت ادامه خواهد داشت…

گرافیک محیطی

طراحی گرافیک محیطی برای برقراری  ارتباط هر چه بیشتر بازدیدکنندگان با محیط و کسب و کار رونق بسازایی یافته است. دیزاین محیطی به مجموعه کارهایی اطلاق می شود که بتواند حسی اعم از اعتماد، آرامش، لمس و تخیل را به با یک طرح گرافیکی به وجود بیاورد.

گروه گرافیک مجموعه شایگان با پشتوانه چندین ساله مدیران ارشد این مجموعه و بهره گیری از اساتید مجرب حوزه طراحی و گرافیک، تجربه ای بی نظیر را در ارتباط بازدیدکنندگان با شما ایجاد خواهند کرد.

گرافیک سایت

هرچقدر هم که از نظر کد نویسی و برنامه نویسی سایت شما در ردیف بهترین ها قرار داشته باشد و شما از تمامی مهارت های برنامه نویسی و کدنویسی در طراحی سایت خود بهره جسته باشید، باز امتیاز نهایی سایت شما با گرافیک خوب یا بد آن تعیین می شود.
گرافیک وب یکی از مباحث نو و تازه در دنیاست و در کشور ما نیز به جرات می توان گفت هنوز چندان شناخته شده نمی باشد و بقدر کافی به آن پرداخته نشده است.