کرایه خودرو هیوندا سوناتا وای اف به صورت ۱۰ ساعته با راننده با مبلغ 200 هزار تومان صورت می پذیرد. کلیه سوناتا های موجود دارای ضمانت ظاهری و موتوری هستند.

جهت ترانسفر تشریفاتی و ترانسفر فرودگاهی نیز می توان از سوناتا وای اف استفاده نمود. هزینه ترانسفر یکطرفه فرودگاهی از تهران و کرج به فرودگاه امام و مهرآباد مبلغ 160 هزار تومان تعیین شده است.

اجاره سوناتا وای اف Sonata YF به صورت روزانه و بدون راننده با مبلغ 300 هزار تومان انجام می پذیرد.

نرخ اجاره خودرو سوناتا به صورت هفتگی 2 میلیون تومان و به صورت ماهیانه 5 میلیون تومان می باشد.

شما با اجاره خودرو هیوندا سوناتا وای اف ، به هرآنچه که لایقش هستید خواهید رسید. هیوندای تاکید دارد خودرو هیوندای سوناتا وای اف برای نهایت ارتباط با انسان طراحی شده است و اصول آرگونومی به صورت کامل در آن رعایت شده است. به همین علت برای آرگونومی فضای داخلی عبارت Human Machine Interface  به معنای رابط ماشین انسان را برای آن به کار برده است. ضمن آنکه همزمان  برای این خودرو از به روزترین امکانات نیز استفاده کرده است.

هیوندای برای نسختین بار روی سوناتا وای اف از سیستم کمک ها ASD استفاده کرده است، این کمک ها با توجه به شرایط و سرعت خودرو ، خود را تطبیق می دهند ، این سیستم برای اولین بار در محصولات هیوندای بر روی جنسیس قرار گرفت.

با استفاده از کلید Driving Mode  راننده می تواند بین سه حالت اسپورت ، عادی و اقتصادی یکی را انتخاب کند. در نتیجه سوناتا وای اف با توجه به انتخاب راننده نحوه تعویض دنده وفرمان دهی را تغییر خواهد داد.

همانند نسل پیشین یک گیربکس 6 سرعته با قابلیت تعویض دنده دستی و پدال شیفتر پشت فرمان در نظر گرفته شده است.

صندلی های عقب سوناتا به گرمکن صندلی مجهز هستند و صندلی سرنشین جلو در 4 حالت قابل تغییر است.

برای ایمن تر شدن هیوندا سوناتا yf ، هیوندای مدعی است بدنه سوناتا وای اف را تا 30 درصد ایمن تر از نسل قبل کرده است. ضمن آنکه خودرو به 7 ایربگ از جمله ایربگ زانویی مجهز شده است.

 از طرفی هیوندا سوناتا وای اف مجهز به سیستم هایی شده که پیش از این مختص خودروهای لوکس و گران قیمت بازار بود، ازجمله سیستم کروز کنترل هوشمند با قابلیت توقف ، سیستم هشدار به راننده برای رسیدن به مانع ، سیستم هشدار نقطه کور آینه ، سیستم کمکی پارک  و  سیستم هشدار خروج از خط.  تمامی اینها در کنار امکانات رفاهی کاملی از جمله سقف شیشه ای، سیستم مانیتور راه بری 8 اینچی، رینگ ها 17 و 18 اینچی، صندلی های تمام چرم .

جهت اجاره خودرو های لوکس و تشریفاتی با اتواستایل تماس حاصل نمایید.