مجله اینترنتی خودرو دنده پنج یک سایت جامع با هدف اراده آخرین اخبار خودرو ایجاد محیطی برای خرید و فروش خودرو امکان مقایسه خودرو اطلاع رسانی از آخرین مسابقات اتومبیل رانی نمایش تازه های خودرو بررسی خودروهای داخلی و خارجی خبررسانی ویژه در خصوص آفرود ایجاد بخش ماشین باز ها و خودروهای اسپورت ایجاد بخش کسب و کارهای مرتبط با خودرو مخصوصا در حوزه قطعات خودرو و صنایع وابسته به خودرو آخرین اخبار موتور سیکلت و مسابقات موتور سواری ایران و جهان بازار اتومبیل و پیش بینی های بازار خودرو اطلاع از آخرین محصولات شرکت های خودروساز و کارخانجات خودرو سازی و ایجاد محیطی برای اجاره خودرو آنلاین است.

دنده پنج با هدف ارائه خدمات اجاره خودرو به صورت روزانه، هفتگی و ماهانه در استان تهران و البرز آماده خدمات رسانی می باشد. خودورهای ما تماما کارشناسی شده و دارای بیمه بدنه است.

خدمات اجاره خودرو دنده پنج با آخرین خودروهای لوکس و  سوپر لوکس اعم از انواع پورشه ، مازراتی ، بنز و بی ام دبلیو انجام می گیرد. البته ماشین های برند تویوتا و هیوندای نیز موجود می باشد. برای بررسی قیمت ها و خودروهای موجود بر روی اجاره خودرو کلیک کنید .