وبرو وبلاگنویسی دوشنبه 29 آذر 1395 11:39 ب.ظ نظرات ()

ارسال درخواست

ابتدا درخواست خود را به واحد ساخت تیزر تبلیغاتی ارسال کنید. برای این منظور می توانید درخواست خود  را از طریق ایمیل و یا شماره تلفن های شرکت به سمع و نظر کارشناسان مربوطه برسانید.

 

بررسی و پیشنهادات

کارشناسان ما با توجه به نوع کسب و کار شما بهترین پیشنهادات را در زمینه ساخت  و تهیه تیزر تبلیغاتی به شما خواهند داد و نقشه کار را برای شما ترسیم خواهند کرد.

 

نتیجه گیری و برآورد هزینه و زمان

در انتها پس از نهایی سازی و انجام توافقات اولیه ، قرارداد ساخت تیزر تبلیغاتی با شما بسته شده و کار ساخت تیزر با توجه به نوع تیزر، قیمت گذاری و زمان بندی می گردد.

آیا تا به حال ساخت تیزر تبلیغاتی را برای برند خود امتحان کرده اید؟ پیشنهاد ما استفاده از خدمات تیزر تبلیغاتی شایگان است.

سرعت بالای انتقال مطالب به مخاطب و جذب مخاطب

ماندگاری بهتر در جذب مخاطب و استفاده از خدمات و محصولات

تیزر تبلیغاتی با اینفوگرافیگ

تیزر تبلیغاتی با تصاویر حقیقی

تیزر تبلیغاتی ترکیبی (اینفوگرافیک به همراه تصاویر حقیقی)

دوربین های ساخت تیزر تبلیغاتی در شرکت شایگان، دارای آخرین تکنولوژی های روز دنیا با کیفیت 4k برای تصویر برداری و ساخت فیلم های تبلیغاتی با بالاترین کیفیت ممکن است. لازم به ذکر است در استان البرز یکی ازمعدود شرکتهایی که برای ساخت تیزرهای تبلیغاتی خود از این دوربین ها استفاده می کنند شایگان است.

زمان انجام پروژه ساخت تیزر تبلیغاتی بسته به فشار کاری و نوع کار و ساخت تیزر دارد. معمولا حداقل زمان برای انجام کار ساخت تیزر تبلیغاتی 10 روز کاری و بیشترین زمان 40 روز کاری است.