وبرو وبلاگنویسی چهارشنبه 26 آبان 1395 08:46 ب.ظ نظرات ()
با هدف گذاری صحیح و طراحی راه رسیدن به هدف، می توانید به راحتی به هرآنچه که می خواهید دست پیدا کنید. کاریابی بین المللی سروش ، موسسه ای با وکلای حرفه ای است که شما را در رسیدن به اهدافتان در زمینه مهاجرت به استرالیا یاری می رساند. اگر قصد مهاجرت به استرالیا را دارید، باید بدانید مهاجرت به استرالیا دارای قوانین و مقرراتی است. تیم کاریابی بین المللی سروش شما در این مسیر همراهی خواهد کرد تا بتوانید به هر آنچه که می خواهید به بهترین شکل برسید.

با همکاری کاریابی بین المللی سروش ،  مهاجرت به استرالیا راهی آسان و قانونی خواهد بود. شما می توانید در صفحه جدول محاسبه امتیاز، به سوالات پاسخ دهید، اگر نمره ی شما بالای 60 شد، می توانید جهت مشاوره با ما تماس بگیرید.

مؤسسه کاریابی بین المللی سروش (با شماره ثبت 32791 ) دارای مجوز رسمی از وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، از مؤسسات ثبت شده و معتبر دارای مشاورین حقوقی در ایران واسترالیا است که با نظارت و همکاری وکلای اداره مهاجرت استرالیا (MARA)، و همچنین با نظارت مستقیم آقای دانیال اسکندری دردفتر تهران مشغول به فعالیت در زمینه مشاوره انواع ویزا، اقامت استرالیا واشتغال در کشوراسترالیا می باشد