وبرو وبلاگنویسی دوشنبه 4 بهمن 1395 12:29 ب.ظ نظرات ()
داشتن یک درآمد خوب و همیشگی و مستمر به جز درآمدهای کار اصلی، یک رویا نیست. شما می توانید درآمدی حتی بیشتر از درآمد فعلی خود داشته باشید! بله این اصلا جادو و یا خرافات نیست. راهی است که خیلی ها رفته اند.

کسب درآمد از اینترنت بسته به رویکرد بنیان گذار کار و نوع ایده ی کاری متفاوت است. در اول بگویم که  نظر من در خصوص ایجاد کسب و کار اینترنتی چیست!


من معتقدم که هر کسی که در دنیای واقعی کسب و کاری دارد، در صورت داشتن یک سری ویژگی ها در کسب و کار خود می تواند به راحتی کسب و کار اینترنتی را نیز در همان راستا راه اندازی کند و سود بسیار زیادی، حتی مواقعی که کار نمی کند داشته باشد.

همین جا اشاره کنم که به نظر ما کسب و کار اینترنتی ای موفق است که درآمد حاصل از آن به صورت پایدار، با رشد متوسط و همراه با پیوستگی در تمامی روزها و شبهای سال باشد. این نکته خیلی مهم است که شما بتوانید هنگامی که کار هم نمی کنید، درآمد کسب کنید. اما از قدیم گفتند کار هر مرد نیست خرمن کوفتن!!!

قبل از اینکه به سراغ این برویم که چه کسانی می توانند کسب و کار اینترنتی موفقی را برپا کنند، اول به این سوال پاسخ دهیم که ویژگی هایی که یک کسب و کار برای کسب درآمد از اینترنت باید داشته باشد چیست؟!

  • قابلیت ارائه خدمات آن کسب و کار به صورت اینترنتی در قالب خدمات، محصول و یا پکیج
  • قابلیت عرضه خدمات و یا محصولاتی خریدنی با امکان پرداخت از طریق درگاه های بانکی
  • قابلیت ارائه خدمات از نظر قانونی در دنیای مجازی

حالا اگر کسب و کار شما دارای قابلیت های بالا هست، پس درنگ نکنید. به فکر راه اندازی کسب و کار اینترنتی خود باشید. اما قبل از اینکه این استارت را بزنید بیایید ببنیم چه کسانی می توانند کسب و کار اینترنتی موفقی را پیاده سازی و برپا کنند؟

برای ایجاد یک کسب و کار اینترنتی با هدف کسب درآمد از اینترنت باید ابزارهای زیر را در اختیار داشته  باشید:

  • داشتن تجربه مناسب جهت پیاده سازی و طراحی سایت های کسب درآمد اینترنتی
  • مشاوره در خصوص رفتار کاربران اینترنتی، فروش، بهینه سازی و گرافیک
  • داشتن یک تیم مناسب جهت اجرا، پشتیبانی و ارتقا و نگهداری
  • داشتن برنامه (نقشه تجاری) مناسب در جهت پیشرفت کسب و کار و پیشبرد اهداف

جهت کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره در خصوص راه اندازی کسب و کار های اینترنتی خود می توانید درخواست خود را از طریق فرم تماس با ما و یا شماره تلفن 09199495065 (مهندس شوشتری) درمیان بگذارید.

البته می توانید در این باره از مقاله شروع کسب و کار اینترنتی نیز بهره ببرید.