وبرو وبلاگنویسی دوشنبه 4 بهمن 1395 12:31 ب.ظ نظرات ()
یک باور درباره ی شروع کسب و کار اینترنتی این است که هر بازاری در دنیای مجازی امکان تبدیل شدن به  یک کسب و کار اینترنتی را دارد! این باور اگر با یک برنامه ی صحیح همراه باشد به موفقیت خواهد رسید، به این مفهوم که هر کسی در هر شغلی می تواند خدمات خود را به صورت مجازی ارائه دهد. ولی راه های ارائه خدمات در دنیای مجازی متفاوت است. اما چگونه؟

اگر بخواهیم راه اندازی کسب و کار اینترنتی را از نظر وسعت و نوع کار دسته بندی کنیم، سه دسته اصلی  برای شروع کسب و کار اینترنتی خواهیم داشت :

  1. راه اندازی وب سایت جهت معرفی خدمات
  2. راه اندازی وب سایت و فروش محصولات و خدمات
  3. راه اندازی پرتال خدمات

 

راه اندازی یک وب سایت جهت معرفی خدمات : در این راستا، فقط یک وب سایت جهت معرفی خدمات و نمایش محصولات و خدماتی که شما ارائه می دهید راه اندازی می شود. با این کار شما از هر کجای کشور که مشتری داشته باشید با دادن یک آدرس اینترنتی، می توانید خدمات و محصولات خود را به مشتریان خود نمایش دهید. در این روش مشتریان برای استفاده از خدمات باید با شما تماس بگیرند.

راه اندازی یک وب سایت و فروش محصولات و خدمات : در این راستا، به جز راه اندازی وب سایت و معرفی خدمات، بخش فروشگاهی برای عرضه محصولات نیز به مشتریان ارائه داده می شود که مشتری برای سفارش محصول، از طریق سیستم فروشگاه محصول را خریداری می کند. هر مشتری برای خرید باید اطلاعات کاملی از خود و محل زندگی خود در اختیار سایت قرار دهد. همچنین این سیستم دارای یک بخش برای مدیریت سفارشات و مدیریت تراکنش های بانکی است.

راه اندازی پرتال خدمات : پرتال به معنی ارائه سایتی جامع در یک محوریت خاص است که در آن افراد می توانند خدمات خود را در آن سایت به نمایش بگذارند، حال می تواند امکان درج خدمات برای هر شخص با پرداخت سالیانه صورت پذیرد، هم می تواند به ازای فروش هر محصول و یا خدمات، درصدی به عنوان کمیسیون از آن فرد کسر شود. اما در کل منظور از پرتال خدمات ایجاد وب سایتی با یک محوریت بازتر، برای کار کردن کلیه افرادی است که در یک زمینه ی خاص فعالیت می کنند.

 

حال با توجه به توضیحات بالا برای شروع کسب و کار اینترنتی مراحل زیر را دنبال کنید:

  1. انتخاب یکی از روش های بالا
  2. لیست کردن اهداف خود از راه اندازی سایت
  3. تولید متن ها و تصاویری که می خواهید در وب سایت قرار دهید (تولید محتوا)
  4. خرید هاست و دامنه
  5. ارسال سفارش طراحی سایت
  6. نگهداری سایت

 

کسب و کار اینترنتی خود را با ما شروع کنید

توجه داشته باشید پروسه ی طراحی و ایجاد یک وب سایت خوب و کاربرپسند، باید با توجه به نیاز کاربران، تجربه استفاده کاربران از سایت ها، علایق آنها، و مهمتراز همه بررسی نیاز مشتریان باشد. برای ایجاد و شروع کسب و کار اینترنتی خود، با ما همراه باشید.

جهت مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر می توانید با شماره تلفن 09199495065 مهندس شوشتری تماس حاصل فرمایید و یا از طریق فرم تماس با ما  درخواست خود را ارسال نمایید.