وبرو وبلاگنویسی دوشنبه 27 فروردین 1397 06:15 ب.ظ نظرات ()

 

گروه صنعتی سهیل گاز با استعانت از خداوند متعال با بیش از سی و پنج سال سابقه در زمینه تولید و توزیع انواع گازهای طبی، صنعتی و آزمایشگاهی و مایعات فوق سرد یکی از مهمترین منابع تامین کننده گازهای صنعتی کشور می باشد. گروه صنعتی سهیل گاز در سال 1392 گواهینامه بین المللی ستاره طلایی کیفیت و گواهینامه بین المللی مدیریت برتر سازمانی و استاندارد CE اروپا و گواهینامه استاندارد ملی ایران به شماره 3240 گردیده است. گروه صنعتی سهیل گاز در زمینه تامین انواع گازهای صنعتی و مایعات فوق سرد و همچنین نصب و راه اندازی انواع سیستم های کرایوژنیک در ظرفیت و فشارهای مختلف، کرایوپایپ، وکیوم پایپ و دیگر تجهیزات مربوط به این حوزه آماده ارائه خدمات می باشد..

 

 

گروه صنعتی سهیل گاز با استعانت از خداوند متعال با بیش از سی و پنج سال سابقه در زمینه تولید و توزیع انواع گازهای طبی، صنعتی و آزمایشگاهی و مایعات فوق سرد یکی از مهمترین منابع تامین کننده گازهای صنعتی کشور می باشد. گروه صنعتی سهیل گاز در سال 1392 گواهینامه بین المللی ستاره طلایی کیفیت و گواهینامه بین المللی مدیریت برتر سازمانی و استاندارد CE اروپا و گواهینامه استاندارد ملی ایران به شماره 3240 گردیده است. گروه صنعتی سهیل گاز در زمینه تامین انواع گازهای صنعتی و مایعات فوق سرد و همچنین نصب و راه اندازی انواع سیستم های کرایوژنیک در ظرفیت و فشارهای مختلف، کرایوپایپ، وکیوم پایپ و دیگر تجهیزات مربوط به این حوزه آماده ارائه خدمات می باشد.

گاز اکسیژن

گاز اکسیژن یکی از عناصر شیمیایی در جدول تناوبی است که نماد آن O و عدد اتمی آن ۸ است. یک عنصر زیستی بوده و همه‌جا چه در زمین و چه در کل جهان هستی یافت می‌شود. مولکول اکسیژن ( ) در زمین ازنظر ترمودینامیکی ناپایدار است ولی توسط عمل فتوسنتز باکتری‌های بی‌هوازی و در مرحله بعدی توسط عمل فتوسنتز گیاهان زمینی به وجود می‌آید.

سهیل گاز تولید کننده گاز اکسیژن در کشور ایران آماده همکاری با شما در زمینه فروش گاز اکسیژن و کپسول های گاز اکسیژن می باشد. همچنین این شرکت صنعتی ارائه دهنده اکسیژن مایع می باشد که شما می توانید در صورت نیاز به خرید اکسیژن مایع با شرکت سهیل گاز تماس بگیرید.

گاز آرگون

گاز آرگون با علامت اختصاری AR در جدول عناصر دارای شماره اتمی ۱۸ است. این عنصر در گروه ۱۸ (گازهای نجیب) قرار دارد. ازاین‌رو، هیچ ترکیبی از آن به‌صورت طبیعی وجود ندارد. گاز آرگون در اتمسفر زمین تا حدود 1% موجود است. بیشتر این حجم آرگون، آرگون ۴۰ است که از واپاشی پتاسیم ۴۰ در جو براثر پرتوهای کیهانی تولیدشده است.

گاز آرگون در لامپ‌های فلورسنت، محفظه‌های الکترونیکی، گاز محافظ در جوشکاری‌ها، در صنایع تولید تیتانیوم و سایر فلزات فعال و نیز به‌عنوان محافظ در رشد کریستال‌های ژرمانیوم و سیلیکون و به‌طورکلی در هرکجا که نیاز به محیط خنثی، عاری از اکسیژن و سایر گازهای فعال باشد (مانند دستگاه‌های کوانتومتر)، مورد مصرف قرار می‌گیرد.

آرگون مایع بی مزه، بی رنگ، بی بو، غیر خورنده، غیر قابل اشتعال، و بسیار سرد است و متعلق به خانواده گازهای نادر میباشد آرگون تا حدود 1٪ از جو زمین را تشکیل میدهد و یک عنصر تک اتمی و بسیار بی اثر است و در هیچ ترکیب شیمیایی شناخته شده ای یافت نمیشود.

فروش آرگون مایع با بهترین کیفیت در مخزن های استاندارد توسط سهیل گاز با قیمت مناسب ، آرگون مایع را فقط از سهیل گاز بخواهید.