وبرو وبلاگنویسی دوشنبه 12 آذر 1397 01:42 ب.ظ نظرات ()

داشتن کولر گازی در خانه و محل کار خیلی عالی است. اما کولرهای گازی مثل خیلی از سیستم ها و لوازم خانه نیاز به تعمیر و نگهداری دارد. اگر شما در شهر تهران زندگی می کنید باید به شما بگوییم که ما در این مقاله فصد داریم خدمات مربوط به تعمیر و نصب و نگهداری کولر گازی را شرح دهیم. خدماتی که همه ی شما به آن نیاز خواهید داشت. خدماتی که با بهترین قیمت و بالاترین سرعت ممکن در سطح شهر تهران انجام می شود.

داشتن کولر گازی در خانه و محل کار خیلی عالی است. اما کولرهای گازی مثل خیلی از سیستم ها و لوازم خانه نیاز به تعمیر و نگهداری دارد. اگر شما در شهر تهران زندگی می کنید باید به شما بگوییم که ما در این مقاله فصد داریم خدمات مربوط به تعمیر و نصب و نگهداری کولر گازی را شرح دهیم. خدماتی که همه ی شما به آن نیاز خواهید داشت. خدماتی که با بهترین قیمت و بالاترین سرعت ممکن در سطح شهر تهران انجام می شود.

کولر گازی

یکی از مهم ترین وسایلی که باید در هر خانه ای وجود داشته باشد، کولر گازی می باشد، مخصوصا در فصل تابستان که هوا به شدت گرم می شود، نیاز به وجود کولر گازی به شدت احساس می شود. در واقع کولر گازی یکی از وسایل تهویه مطبوع می باشد که تولید سرمایش و گرمایش می کند و در انواع مختلفی تولید می گردد. روند کار این نوع از کولر به صورتی است که با تبدیل گاز به مایع و سپس مایع به گاز تولید سرما می کند.

 انواع کولر گازی

کولر گازی انواع مختلفی دارد که در ادامه مطلب آن ها را به شما معرفی می کنیم.

1-      کولر گازی پنجره ای یا یک تکه

2-      کولر گازی پورتابل

3-      کولر گازی اسپیلت

4-      کولر گازی مولتی پنل یا چند تکه

خدمات نصب کولر گازی

کولر گازی از یونیت داخلی و یونیت خارجی تشکیل شده است، که شما باید اقدام به نصب هر یک از آنها کنید. شما در ابتدا باید اقدام به نصب یونیت خارجی کنید و برای نصب آن محلی را انتخاب کنید که سر و صدای آن مزاحمتی برای شما و یا همسایه هایتان ایجاد نکند همچنین یونیت باید در جایی نصب شود که هوای مورد نیاز به راحتی در آن دمیده شود، در صورتی که به این نکته توجه نکنید احتمال اورلود کمپرسور وجود دارد. نکته دیگر که در نصب یونیت خارجی ضرری می باشد آن است که خروجی و ورودی یونیت نباید پوشانده شود. برای نصب یونیت داخلی هم باید به این نکته توجه کنید که یونیت را نباید بالای وسایل گرمازا نظیر بخاری و شوفاژ نصب کنید.

 البته شما باید به این نکته توجه کنید که نصب کولر گازی نیازمند رعایت نکات بسیاری می باشد بنابراین در صورتی که می خواهید اقدام به نصب کولر گازی کنید حتما از یک نصاب حرفه ای کولر گازی کمک بگیرید. ما در سرویسکاران سعی می کنیم بهترین قیمت نصب کولر گازی در تهران را به شما بدهیم.

برای خرید و نصب کولر گازی و اطلاع از قیمت کار کلیک کنید.

سرویس کولر گازی با سرویسکاران

در صورتی که از کولر گازی به عنوان سیستم سرمایش منزل خود استفاده می کنید حتما به این نکته توجه کنید که کولر شما نیاز دارد تا حداکثر به صورت سالیانه سرویس شود. در سرویس کولر گازی علاوه بر اینکه کولر شما عیب یابی می شود و در صورتی که قطعه ای از کولر شما نیاز به تعمیر داشته باشد، تعمیر می شود. همچنین در سرویس دستگاه، گاز مورد نیاز کولر شما شارژ می شود.

ما در سرویسکاران در تلاش هستیم بهترین قیمت سرویس کولر گازی را به شما بدهیم. اگر به دنبال قیمت سرویس انواع کولرگازی و خدمات مربوط به آن هستید با ما توسط لینک زیر تماس بگیرید.

 در واقع سرویس کولر گازی علاوه بر اینکه طول عمر دستگاه شما را افزایش می دهد، هزینه های شما را هم کاهش می دهد. بنابراین توصیه ما به شما آن است که حتما کولرتان را به صورت سالیانه سرویس کنید.

برای انجام سرویس کولر گازی در تهران کلیک نمایید.

تعمیر کولر گازی در تهران

در صورتی که پکیج شما دچار خرابی شد و نیاز به تعمیر شدن داشت حتما از یک تعمیرکار کولر گازی حرفه ای استاده کنید، شما می توانید از طریق مراکز خدماتی به تعمیرکاران حرفه ای دسترسی داشته باشید، از جمله مجموعه ها ی خدماتی موجود در تهران مجموعه سرویسکاران می باشد که از یک کادر مجرب و حرفه ای تشکیل شده است و شما می توانید در کمترین زمان ممکن به بهترین تعمیرکاران کولر گازی دسترسی داشته باشید.

تعمیر کولر گازی همیشه هزینه هایی را در بر دارد. اما اگر قصد دارید در هزینه های خود صرفه جویی کرده و تعمیرکار یا تعمیرگاه شما قیمت منصفانه ای برای تعمیر کولر گازی در تهران از شما بگیرد بر روی لینک زیر کلیک کرده و از اینجا تعمیرکار بگیرید.

برای تعمیر کولر گازی در تهران کلیک کنید.

در این مطلب سعی کردیم خدمات جامعی در خصوص کولر گازی و تعمیر و نصب و نگهداری آن ارائه دهیم. امیدوارم بتوانیم خدمات دهنده خوبی برای شما باشیم. حتما با سرویس کاران تماس بگیرید و شماره ما را ذخیره نمایید تا همیشه کنار شما باشیم.