وبرو وبلاگنویسی چهارشنبه 26 آبان 1395 08:48 ب.ظ نظرات ()
رنت باس با افتخار ارائه دهنده تمامی سرویس های دربستی و ایاب زهاب از به تمامی نقاط کشور است. این کمپانی با بکارگیری کادری مجرب و خودروهایی مدرن و سرحال آماده خدمت رسانی در خصوص اجاره خودرو های اتوبوس ، مینی بوس و ون بصورت شبانه روزی میباشد. اتوبوس های دربستی این کمپانی شامل اسکانیا 25 نفره vip با فول امکانات برای مشتریانی که میل به ترانسفرهای یک طرفه و امکانات رفاهی کامل دارند؛ اتوبوس اسکانیا درجه یک 44 نفره برای مسافران تعداد بالا با امکانات سیستم صوتی تصویری حرفه ای، قهوه جوش، آب سرد کن کولر و دیگر امکانات مورد انتظار از یک خودرو مسافربری ایده آل. در صورتی تعداد مسافر های شما کمتر از 25 نفر است، خودرو میدل باس دربستی ویژه برای اجاره پیشنهاد می شود. ون ها هم در دو نوع تویوتا و فیات هستند که در نوع خود از بهترین و مدرن ترین خودرو ها برای اجاره در نظر گرفته شده اند. برای کسب اطلاعات بیشتر با پشتیبانی 24 ساعته رنت باس تماس بگیرید.

در بهترین بودن اجاره اتوبوس تردید دارید ؟؟

بهترین عایق بندی سقف ، ساختار بدنه تقویت شده با فلز از جنس فولاد برای تحکم و مقاومت در برابر ضربات خارجی ، مجهز به سامانه پیشرفته گرمایشی و سرمایشی ، تهویه مطبوع محیط ، دارای سیستم های صوتی و تصویری حرفه ای برای مسافران و راننده و همینطور شامل تمامی امکانات استاندارد مثل قهوه جوش و یخچال و ...

عایق بندی مناسب سقف ها و استفاده از فایبرگلاس برای سقفی یک پارچه و مستحکم ، مجهز به سیستم گرمایش و سرمایش پیشرفته ، دارای سیستم صوتی مناسب شامل دو دستگاه مانیتور LCD 20 اینچ و 17 اینچ و همینطور یک عدد دیویدی پلیر و پشتیبانی از تمامی استاندارد های اتوبوس. اجاره مجهز به رادیاتور خنک کن روغن، مجهز به ریتاردر هیدرولیکی اسکانیا به همراه سیستم خنک کننده آبی، مجهز به سیستم اخطار در هنگامی که بار بیش از حد به سیستم کلاچ وار، مجهز به سیستم محدود کننده سرعت( Cruise control )( یعنی بدون دخالت راننده امکان رانندگی با یک سرعت خاص در هر وضیعت جاده وجود دارد.